• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Jacek Kotlarski

Jacek KotlarskiJACEK KOTLARSKI - W roku 1977 jako siedmiolatek wstępuje do ogniska muzycznego w rodzimym Wolsztynie i rozpoczyna muzyczną edukację w klasie fortepianu.Dwa lata później poznaje pierwsze „marsze” grając na trąbce w szkolnej orkiestrze dętej.

Jednako przez cały okres uczęszczania do ogniska śpiewa jako solista w chłopięcym zespole wokalnym-URWISY!!!

Następny krok w edukacji to liceum muzyczne im. M. Karłowicza w Poznaniu w klasie trąbki.

Pod koniec liceum coraz częściej do głosu dochodzi muzyka rozrywkowa i pęd do śpiewania!

Owocuje to zdanymi egzaminami do 2letniego policealnego studium piosenkarskiego w Poznaniu, a następnie do klasy śpiewu dr Ewy Mentel na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Lata 2000-2006 to zmagania z materią teatru muzycznego Roma w Warszawie. Jednocześnie sprawdza się z powodzeniem jako wokalista sesyjny biorący udział w wielu ciekawych projektach znanych polskich artystów (Ewa Bem, Krzysztof Herdzin, Katarzyna Groniec, Anna Tretter, Krzysztof Kiljanski).

Od ponad 10 lat współpracuje na stałe z agencją oraz zespołem Coolmanband .

Poza tym ma na swym koncie prace z takimi orkiestrami jak: Kukla Band, Sinfonia Baltica pod dyrekcją Bohdana Jarmołowicza, oraz Kombo Jacka Piskorza w programie Jak Oni Śpiewają.

Sierpień 2006-powstaje projekt pt. „Tribute to Andrzej Zaucha”, którego pomysłodawcą jest Jacek, a nad szatą aranżacyjną czuwa Tomasz Filipczak! Projekt ów z powodzeniem zostaje przedstawiony w Poznańskim „Pod Pretekstem” i uwieczniony przez TVP.

Ostatnio można Jacka zobaczyć i usłyszeć na deskach teatru muzycznego CAPITOL we Wrocławiu w jednej z głównych ról spektaklu Swing.

6 lipca 2008 występuje w Filharmonii Płockiej z Jonem Lordem(legendarnym kompozytorem, aranżerem oraz pianistą grupy DEEP PURPLE),gdzie śpiewa kompozycje Lorda w symfonicznych opracowaniach.

Obecnie przygotowuje pierwszą solową płytę, do której muzykę napisał wraz z Tomkiem Szymusiem, a produkcją zajmuje się znakomity aranżer i pianista Krzysztof Herdzin, z którym to współpracuje przy wielu innych projektach.

Festiwale:

  • 1 miejsce (złote wiosło) na młodzieżowym festiwalu w Sopocie-89rok
  • Opole debiuty 90rok
  • 1991r. 2gi GOOD NEWS FESTIWAL-Częstochowa(jako solista zespołu G-FORCE

Strona www jacekkotlarski.pl

 

Na facebooku

Zespół Lumen na Facebook'u !!!!

Nasza najnowsza płyta!

Reklama
Reklama