• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
2009
Podziękowania

Serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy przyczynili się do nagrania i wydania tej płyty. Panu Bogu, Matce Najświętszej, naszym Aniołom Stróżom, Rodzicom: Irenie i Julianowi Małkowiczom, Henryce Turzyńskiej, Violi i Sławkowi Chomka, Dorotce i Markowi Łysiom, Ks. Feliksowi Lipowskiemu, Zgromadzeniu Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, Pani Agnieszce Łebek, Panu Sławomirowi Janickiemu, Tadeuszowi Wicherkowi, Elżbiecie i Włodzimierzowi Rybczyńskim, Piotrowi Madziarzowi, Sebastianowi Włodarczykowi, Wojtkowi Burchardowi, Agnieszce Krupieńczyk, Ojcu Janowi Noszczakowi, Ks. Prałatowi Andrzejowi Puzoniowi, Leszkowi Opali i chórowi “Lechici” z Hrubieszowa, Annie Konopie-Cios i chórowi “Signum Spei” z Zamościa, siostrze Karen Trafankowskiej i chórowi Szkół Nazaretańskich w Kaliszu oraz wszystkim którzy wspierali nas modlitwą.


 
Znów przyszliśmy śpiewać dla Niego
Autor: Zygmunt Głogowski   

Pamiętnej ubiegłorocznej niedzieli Miłosierdzia Bożego przekonaliśmy się, że stworzone przez Zbigniewa Małkowicza do natchnionych słów Św. Siostry Faustyny „Pop-oratorium” jest porywającą modlitwą, której nie mogło zabraknąć w ten wieczór osierocenia. W rocznicową niedzielę 2 kwietnia zostaliśmy zaproszeni do nowej modlitwy głoszonej śpiewem, rozkołysaniem chórów, rozpromienionymi muzyką twarzami solistów i muzyków, zasłuchaniem, entuzjazmem i owacjami uczestników tego modlitewnego zgromadzenia.

Więcej…
 
Ostrów dla Papieża
Autor: Ewa Kotowska-Rasiak   

Ponad tysiąc ostrowian uczestniczyło w prawykonaniu „Kantaty dla Bogurodzicy”. Koncertem pieśni maryjnych do muzyki Zbigniewa Małkowicza mieszkańcy Ostrowa uczcili drugą rocznicę śmierci Papieża Jana Pawła II. Po koncercie złożono kwiaty, zapalono znicze i odśpiewano „Barkę” pod obeliskiem Ojca Świętego. III Koncert Papieski dedykowany Słudze Bożemu Janowi Pawłowi II odbył się dokładnie w drugą rocznicę śmierci, czyli w poniedziałek, 2 kwietnia. Tradycyjnie pamięć Papieża uczczono w kościele św. Antoniego. Na długo przed rozpoczęciem koncertu świątynia wypełniła się mieszkańcami miasta, którzy przybyli, aby posłuchać pieśni maryjnych i w ten sposób uczcić drugą rocznicę śmierci wielkiego Polaka. W modlitewnej zadumie wierni czekali na muzyczny hołd dla Ojca Świętego.

Więcej…
 


Na facebooku

Zespół Lumen na Facebook'u !!!!

Nasza najnowsza płyta!

Reklama
Reklama